česky english deutsche

TJ Jiskra - Malá kopaná

Fotbalisté TJ Jiskry vyhráli žďárskou ligu

7.6.2014, Ing. Miroslav Joska, TJ Jiskra - Malá kopaná
Žďárská liga malé kopané zná svého vítěze pro ročník 2013/2014. Ligu vyhráli fotbalisté TJ Jiskry Vojnův Městec. Definitivní jistotu mistra jim dala výhra nad Rapidem 5:0 v 11. kole.

Fotbalisté TJ Jiskra suveréně vyhráli podzimní část žďárské ligy

13.10.2013, Ing. Miroslav Joska, TJ Jiskra - Malá kopaná
I tento ročník se účastní fotbalisté TJ Jiskry Vojnův Městec nejvyšší žďárské ligy v malé kopané. V sobotu 12.10 byla ukončena podzimní část sezóny. TJ Jiskra si letos vedla znamenitě. Dokázala totiž porazit všechny týmy včetně loňských obhájců FC Benjamin.

Fotbalisté TJ Jiskry hrají žďárskou ligu

22.10.2011, Ing. Miroslav Joska, TJ Jiskra - Malá kopaná
Fotbalisté TJ Jiskry celkem úspěšně zvládli podzimní část malé kopané ve žďárské lize. Jsou totiž zatím na prvním místě, na kterém mají jeden bod náskok před „Akademiky“. Mají tedy velice nadějné vyhlídky na postup do první ligy. Vojnův Městec má odehráno již jedenáct utkání (jeden zápas z posledního kola byl totiž předehrán) a z nich zatím devětkrát vyhrál a dvakrát prohrál. Z ligy postupují dva nejlepší týmy a pokud hráči naváží na podzimní výkony, tak by jim postup neměl uniknout. Jarní část začíná 5.5.2012.

Fotbalisté TJ Jiskry hráli dva turnaje

16.8.2011, Ing. Miroslav Joska, TJ Jiskra - Malá kopaná
Fotbalisté TJ Jiskry Vojnův Městec se během letošního léta zúčastnili dvou turnajů. Nejprve 30. července vyhráli turnaj pořádané sousedním Krucemburkem.
Poté 13. srpna se zúčastnili tradičního turnaje ve Světnově, kde obsadili třetí místo. Osudné se jim v boji o finále opět staly penalty. V obou turnajích vyhrál nejlepšího střelce turnaje Jiří Šikl.

Páteční fotbaly zrušeny

24.7.2011, Ing. Miroslav Joska, TJ Jiskra - Malá kopaná
Páteční fotbaly z důvodu nedostatečného zájmu byly zrušeny.

Fotbalisté TJ Jiskry vyhráli 4. ligu v malé kopané ve Žďáře nad Sázavou

11.6.2011, Ing. Miroslav Joska, TJ Jiskra - Malá kopaná

Fotbalisté Vojnova Městce s přehledem vyhráli 4. žďárskou ligu. Městec celkem nastřílel neuvěřitelných 152 gólů. Střelce vyhrál Jiří Janáček. Prvních šest míst ve střelcích ligy obsadili městečtí hráči. Městec se nyní pokouší zajistit postup do druhé ligy, kde jeden tým bude zřejmě končit.

Městecký nonstop fotbálek

25.12.2010, Ing. Miroslav Joska, TJ Jiskra - Malá kopaná

Kulečníkový turnaj

2.12.2010, Ing. Miroslav Joska, TJ Jiskra - Malá kopaná
Zhruba od srpna probíhal v místním hostinci turnaj v kulečníku.

Zakončení městecké ligy v malé kopané

12.9.2010, Ing. Miroslav Joska, TJ Jiskra - Malá kopaná
V sobotu 11.9. odpoledne za pěkného pačasí byl zakončen další ročník městecké ligy v malé kopané. Vítězství suveréně obhájila domací TJ Jiskra. Druhý městecký tým nedokázal uhájit druhé místo a skončil třetí.