česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » TJ Jiskra dokázala otočit zápas

TJ Jiskra dokázala otočit zápas

30.5.2009, Ing. Miroslav Joska

V pátek večer tentokráte fotbalu nepřálo počasí a hřiště bylo po vydatném dešti mokré. Po delší rozvaze se nakonec týmy dohodly, že utkání odehrají. I přes bahnitý terén se týmy předháněly v útočných akcích na obou stranách. Světnovští ovšem dokázali dvakrát své šance proměnit. To když se dvakrát nevrátila domácí záloha a obránci čelili osamoceně přečíslení. Mezi střelce se dvakrát zapsal nováček Höfner. Ke konci prvního poločasu dokazál odpovědět alespoň jedním gólem Ročárek M. Po poločase TJ Jiskra tedy prohrávala 1:2.

Ve druhém poločase domácí tým přeskupil řady a pokusil se více rozběhat záložní a útočnou řadu. Tato tatktika se nakonec ukázala jako správná, neboť po gólech Ročárka, Machovce a Janáčka dokázala TJ Jiskra strhnout výsledek na svou stranu. Světnovské musí zřejmě mrzet nastřelená tyčka, kdy se mohli ujat vedení 3:1 a možná tím i o zápase rozhodnout. Nutno ovšem podotknout, že i TJ Jiskra taktéž "velmi dobře" spalovala šance.
Oboum týmům náleží dík za velmi pěknou předvedenou hru s minimimem faulů na opravdu špatném terénu.