česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Třetí kolo malé kopané

Třetí kolo malé kopané

29.5.2005, Ing. Miroslav Joska

Třetí kolo městecké kopané bylo zahájeno zápasem Rychlý Špunty-SEMTEX. V zápase, opět hrály posily z divize Jan Ročárek a Jiří Janáček ml., byli nebezpečnější domácí. SEMTEX má asi zálibu v obdržení gólu od poloviny hřiště, protože opět celkem výborně hrající hráči ze SEMTEXU inkasovali první gól téměř od poloviny hřiště z kopačky obránce Pavla Peciny.

Poté po šancích na obou stranách se trefil mezi nohy bránkáře SEMTEXU, po skvělé nahrávce  Pavla Šafránka, Janáček ml. - jedna z posil. Poslední gól domácích umístil do "vinglu" Jiří Veselský. V posledních minutách se letos poprvé prosadili i hráči SEMTEXU,  korigovali výsledek na konečných 1:3.

Ve druhém utkání se představili hráči Škrdlovic a domácí TJ Jiskry. Domácí TJ Jiskra byla celý zápas mírně lepším týmem a vytvářela si nebezpečnější akce. Ale na skóre se to projevilo až v posledních minutách zápasu. To se poprvé trefil hlavou skvěle hrající M. Cyrmon, kdy skvěle odstínil bránící hráče Janáček Jiří st. Po obdrženém gólu se škrdlovičtí začali hnát do útoku. Místo vyrovnání se ale dočkali dalšího obdrženého gólu, jenž vstřelil po zemi k tyči přes stínícího hráče Evžen Bednář. Na konečných 3:0 pro domácí upravil skóre zápasu opět Michal Cyrmon, když dorážel střelu Jiřího Janáčka st., kterého přes celé hřiště po výkopu vysunul Jiří Šikl.

V posledním zápase třetího kola si zastříleli žďárští "La Bombáci", kteří nenechahli nic náhodě a i díky proměněné penaltě zvítězili nad Studencem 4:0. O góly se postarali 3x Aleš Kment a 1x Pavel Hron.