Vojnův Městec
česky english deutsche

VoMěKuLe

VoMěKuLe nabízí regionální malíře

10.8.2005, Jiří Marek, VoMěKuLe
Milan Dobrovolný, Francie

Třetí ročník Vojnoměsteckého kulturního léta se přehoupl do své druhé poloviny. „V pátek skončila výstava novoročenek místního rodáka, sběratele a bývalého velvyslance České republiky v Thajsku Karla Stehna. Ale hned v úterý se v prostorách výstavní síně radnice představí malíř z nedalekého Krucemburku Milan Dobrovolný,“ řekl starosta Vojnova Městce Josef Macek.

Vojnoměstecké kulturní léto - VoMěKuLe 2004

8.9.2004, Jiří Marek, VoMěKuLe
Aktuálně:  STŘEDA 1. ZÁŘÍ  - ÚTERÝ 28. ZÁŘÍ výstava malířské a fotografické soutěže „ Vojnův Městec na obrazech a fotografiích všech generací“ ( radnice v pracovní době obecního úřadu).

Kulturní léto začne varhaním koncertem

9.7.2004, Jiří Marek, VoMěKuLe
Vojnův Městec. Vojnoměstečští zasvětí léto kultuře. Od července do září se v obci uskuteční druhý ročník VoMěKuLe - Vojnoměsteckého kulturního léta.

Dřevěná plastika – exteriér Vojnův Městec 2004

30.5.2004, Jiří Marek, VoMěKuLe


VoMěKuLe 2004

Obec Vojnův Městec – kulturní komise, v rámci Vojnoměsteckého kulturního léta vyhlásila výtvarnou sochařskou soutěž Dřevěná plastika – exteriér Vojnův Městec 2004. Termín, ve kterém můžete podat přihlášku do soutěže, vyprší 30. června!

Vojnoměstecké kulturní léto skončilo

30.8.2003, Jiří Marek, VoMěKuLe
Závěrečnou výstavou malířů Milana Dobrovolného z Krucemburku a Milana Pátka z Kohoutova skončil první ročník VoMěKuLe – Vojnoměsteckého kulturního léta 2003.

Radnici zaplní obrazy a sklo

7.8.2003, Jiří Marek, VoMěKuLe

 Karel Malivánek

Vernisáží umělců Ivana Štěpána, Karla Malivánka a Víta Malivánka pokračuje v obci cyklus letních výstav. Ivan Štěpán představí v radnici své obrazy a skleněnou plastiku, Karel Malivánek obrazy a sklo. Vít Malivánek doprovodí obrazy bratra Karla básněmi. Vernisáž začne v pátek ve dvacet hodin. Třetí výstava prvního ročníku Vojnoměsteckého kulturního léta bude přístupná pouze po oba víkendové dny vždy od devíti do osmnácti hodin.

Výtvarníci Světelska přijedou do obce

30.7.2003, Jiří Marek, VoMěKuLe
FOTO Martin Soukup

Vojnoměstecké kulturní léto pokračuje v pátek 1. srpna vernisáží výstavy nazvané VÝTVARNÍCI SVĚTELSKA. Začátek vernisáže bude ve 20 hodin. Své práce představí v radnici po dva víkendové dny tři výtvarníci ze Světlé nad Sázavou.

V hospodě visí obrazy

10.7.2003, Jiří Marek, VoMěKuLe

Zbyněk Gubani

Zbyněk Gubani, Maria Tanase

Vojnoměstecké kulturní léto

18.6.2003, Jiří Marek, VoMěKuLe
První ročník VoMěKuLe – rozuměj: Vojnoměsteckého kulturního léta – se blíží. Myšlenku kulturní akce přiblížil internetovému zpravodaji obce předseda kulturní komise obce Karel Malivánek.

Aktuality

Dopis od B. K.

16.11.2018, Martin Havlíček, Internetové zpravodajství obce
Doručený dopis s prosbou o zveřejnění
další aktuality...

Webkamera

webkamera Vojnův Městec

Počasí

aktuální teplota
3.0°C - 22:40:02 - 24.10.2018

Novinky e-mailem

Publicita

podpořil Karaj Vysočina
Sdružení obcí Vysočiny