Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Kalendář akcí » Pozvánka na Vojnoměsteckou pou't pro výrobce a prodejce tradičních zemědělských a řemeslných produktů

Pozvánka na Vojnoměsteckou pou't pro výrobce a prodejce tradičních zemědělských a řemeslných produktů

27.6.2012, Hana Marková

Každý rok během třetího červencového víkendu pořádáme pouť, na které jsou kromě houpaček a atrakcí pro děti k vidění i stánky s různými řemeslnými výrobky. Tímto bychom rádi pozvali k účasti na tradiční Vojnoměstecké pouti všechny výrobce a prodejce tradičních řemeslných a zemědělských produktů.

V letošním roce se pouť koná v termínu 14. -15. července, hlavním dnem je neděle.
Výrobci řemeslných a zemědělských produktů za svůj stánek neplatí žádný poplatek. Vítáno je i předvedení činnosti. Stánky budou umístěny přímo v centru dění – na náměstí.
Sociální zařízení je zajištěno v prostorách radnice.
V případě Vašeho zájmu o účast na tradiční Vojnoměstecké pouti prosíme o vyplnění přiložené návratky, kde prosím uveďte i požadavky na  místo, popřípadě na nutnost připojení el. energie a odešlete co nejdříve (nejpozději do 4. 7. 2012) zpět poštou nebo e-mailem. Návratku lze stáhnout i na webových stránkách městyse Vojnův Městec. Další informace rádi poskytneme na tel.: 566 659 327, e-mailu: obec@vojnuvmestec.cz  a www.vojnuvmestec.cz.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.