Vojnův Městec
česky english deutsche

Firma Kamarád

6.3.2004, Jiří Marek

Staré Ransko 10
582 63 Ždírec nad Doubravou
Tel.: 604 152 058; 605 923 722; 603 426 740
E-mail: kamaradp@centrum.cz
Nabízíme provedení výškových prací, nátěry, očištění a opravy plechových i eternitových střech, stožárů a konstrukcí, dále montáž, opravu a nátěry okapů a svodů. Zajistíme též komplexní péči o stromy a zeleň od výsadby po kácení a likvidaci.

Nabízíme provedení výškových prací, nátěry, očištění a opravy plechových i eternitových střech, stožárů a konstrukcí, dále montáž, opravu a nátěry okapů a svodů.

- očistění provádíme vysokotlakým vodním paprskem – přístrojem WAP, který důkladně odstraní zbylou barvu, mech, popřípadě rez a dokonale odmastí povrch. Zabrání tak možnosti pozdějšímu odloupnutí barvy a znehodnocení nátěru

- Vlastní nátěr provádíme ve dvou až třech vrstvách barvou dle vašeho výběru, popřípadě vám poradíme kvalitní a zároveň cenově dostupné nátěrové hmoty, eternitové impregnace či antikorozní přípravky

- Práci provádíme i v obtížně přístupných místech a výškách

- Cenovou nabídku provedeme zdarma

Prodáváme: jednošichtové barvy na plechové střechy, okapy, svody, sanační přípravky k renovaci eternitu a betonu, antikorozní nátěry k ochraně karoserie a dutin automobilů, ředidla a další výrobky firmy DETECHA za bezkonkurenční ceny. V okolí Havlíčkova Brodu dovoz zdarma.

Dále provádíme: malby, nátěry fasád, spárování panelových domů, mytí těžko přístupných oken, opravy balkónů a konstrukcí, bourání a opravy komínů, čistění a nátěry soch a pomníků, zámečnické a svářečské práce.

Komplexní péče o stromy a zeleň od výsadby po kácení a likvidaci

- zdravotní a bezpečnostní řezy stromů, tvarování korun stromů konzervačním ošetřením

- kácení v těžko přístupném terénu a v omezeném prostoru – v blízkosti budov, elektrického vedení, na hřbitovech – pomocí horolezecké techniky (bez použití plošiny)

- likvidace kalamitních stromů a polomů

- obnova a rekonstrukce parků

- výškové práce dle požadavků zákazníka

- založení vázání proti rozlomení stromů speciálními popruhy a lany

- aplikaci postřiků

- výsadbu stromů

Kalendář akcí

Žádná akce v kalendáři

celý kalendář akcí...

Publicita

MMR ČR
EU
Elektronický digitální povodňový plán
podpořil Karaj Vysočina
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

webkamera Vojnův Městec

Počasí

aktuální teplota
-2.7°C - 9:12:01 - 3.12.2020

Novinky e-mailem