Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Městys » Památky » Slovo administrátora farnosti Krucemburk

Slovo administrátora farnosti Krucemburk

16.11.2006, Jiří Marek

Milí přátelé,
k prvnímu srpnu letošního roku, došlo k personální změně na postu administrátora farnosti Krucemburk. Páter Antonín Brychta byl přeložen do Bojanova.
Po mém převzetí duchovní správy, se na kostele ve Vojnově Městci dokončovala další část opravy střechy a to přeložením nové měděné krytiny v jihovýchodní části střechy.

 Dne 7. 11. 2006 proběhlo předávací řízení dokončeného díla.

Harmonogram dokončení opravy střechy, byl předběžně rozdělen do dvou etap, vše je závislé na množství získaných finančních prostředků. V současné době je zhotoveno cca 60% přeložení střešní krytiny, kdy i nemalé prostředky byly získány z vyhlášené sbírky obcí Vojnův Městec v průběhu let 2003 – 2006.

Chtěl bych proto poděkovat všem, kteří jste jakýmkoliv způsobem ať finančním darem anebo jiným způsobem přispěli k dokončení další části přeložení střechy kostela sv. Ondřeje. Osobně chci poděkovat za obětavost všem farníkům, na prvním místě panu Janu Štůlovi. Dále mé poděkování patří obecnímu zastupitelstvu v  čele s panem starostou Ing. Josefem Mackem.

Touto cestou chci Vám všem, popřát hodně zdraví a Božího požehnání.

Těším se na spolupráci.

Gabriel Burdej, správce farnosti Krucemburk

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.