Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Městys » Základní škola » Ohlédnutí za prvním čtvrtletím roku 2005 v ZŠ

Ohlédnutí za prvním čtvrtletím roku 2005 v ZŠ

31.3.2005, Helena Vaníčková

Období od ledna do března nového roku bylo ve škole Vojnův Městec plné soutěží. Všechny děti si vyzkoušely recitaci, nejlepší recitátoři 
Š.Loulová, F.Šimák, D.Procházka a R.Sigmund postoupili do okrskového kola ve Žďáru nad Sázavou.

Ohlédnutí za prvním čtvrtletím roku 2005 v naší škole

Výrazným úspěchem byl postup žákyně 2.ročníku Štěpánky Loulové do okresního kola a následně do regionálního kola, které se bude konat 21.4.2005 v Třebíči.

Zaměření školy je i výtvarné, proto mnoho výtvarných prací reprezentuje školu ve výtvarných soutěžích- „Příroda kolem nás“ , „Evropa ve škole“, „Kniha a já“ a „Požární ochrana očima dětí“.Obeslali jsme také literární části těchto soutěží.

Dobrou tradici má i účast žáků v matematické soutěži „Klokánek“ , nejvíc bodů se podařilo získat Liboru Machovcovi.

V březnu jsme zahájili výuku plavání v bazénu v Hlinsku v Č..Výhodou pro děti naší školy je možnost jezdit plavat po dobu ne dvou ale čtyř let, řada z nich se proto naučí nejen nebát se vody, ale také plavat.
V únoru byla ve škole dokončena druhá etapa rekonstrukce, školní družina může využívat další místnost a děti a dospělí mají k dispozici pěkné a prostorné šatny.

ZŠ Vojnův Městec

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.