Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Městys » Základní škola » Poslední den školního roku

Poslední den školního roku

27.6.2008, Mgr. Valérie Rychlíčková

 

Posledním dnem školního roku 2007-8 byl pátek 27.června.Byl to den, kdy jsme se se svými žáky sešli naposledy.Toto setkání bylo velmi slavnostní, na tvářích dětí bylo vidět, jak s napětím očekávají odměnu za své celoroční snažení.

Těší nás, že většina žáků prospěla s vyznamenáním a šesti žákům byla udělena pochvala spolu s odměnami za reprezentaci školy v soutěžích, byli to A.Bula, J.Vařečková, G.Gloza, G.Pospíchalová, K.Kohoutová, F.Nepovím.
Pochvalu, diplom a odměnu za nejvíce nasbíraných kaštanů získali žáci Bula, Pátková a Gloza, ve sběru léčivých bylin byli nejlepší Bula , Pátková, Vařečková a Machovcová.
Za výborné atletické výkony byli odměněni nejlepší sportovci ročníku D.Lopauer, F.Dymáček, P.Švanda a G.Gloza.
Každoročně  obesíláme řadu výtvarných a literárních soutěží, stalo se už tradicí, že v soutěži „PO očima dětí“, „Evropa ve škole“, „Náš svět“ a „Malování s Petrou“ dosáhneme na čelná umístění.J.Vařečková, J.Čermák a G.Gloza byli zváni na předání ceny do Jihlavy, Roudnice nad Labem a Prahy.
Letos se můžeme pochlubit úspěchy na celostátní úrovni nejen ve výše jmenovaných soutěžích.Patří sem 1.místo pro G.Pospíchalovou v soutěži „Jak jsem potkal vodu“,2.místo pro K.Kohoutovou v soutěži „Máme rádi přírodu“,2.místo J.Čermáka ve výtvarné soutěži „Dětský den“ a 3.místo pro N.Heroldovou v soutěži „Malování s Petrou“.
27.červen byl dnem ojedinělým také proto, že byl posledním dnem v naší škole pro odcházející čtvrťáky M.Dymáčkovou, G.Glozu, K.Kohoutovou, M.Machovcovou, F.Nepovíma, L.Pelikánovou, G.Pospíchalovou a druháka J.Imramovského.Rozloučili jsme se s nimi s přáním mnoha studijních úspěchů.
Na závěr jsme popřáli všem dětem krásné prázdniny, hodně sluníčka, koupání  a pěkných zážitků.

Kalendář akcí

Žádná akce v kalendáři

celý kalendář akcí...

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Virtuální prohlídka

virtuální prohlídka

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.