Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Městys » Základní škola » Poslední zvonění

Poslední zvonění

30.6.2010, Mgr. Valérie Rychlíčková

 

V posledním červnovém dni jsme se ve škole sešli naposledy.Poslední zvonění ukončilo naši další cestu za poznáním.Přichystali jsme pro děti nejen vysvědčení, ale i řadu ocenění, diplomů a věcných cen za soutěže.

Pochvalu zaslouží nejlepší sběrači léčivých bylin Grygarová, Vinopal, Bula, Loula, nejlepší sportovci školy Wagnerová, Pecina, Bula, Dymáček, dále žáci, kteří se umístili v okresních a krajských soutěžích.Odměněni byli výtvarníci  a literární tvůrci Wagnerová, N.Elerová,Bula,Heroldová, Polívková, Dymáček a Loula.
Celý školní rok byl pestrý, za připomenutí by stálo uvést řadu sportovních, kulturních akcí, byl by to dlouhý seznam.Uvedu jen ty mimořádné.
Naše škola získala Zlatý diplom za splnění všech úkolů celostátního ekoprojektu „Recyklohraní“a byla zařazena mezi 56 nejaktivnějších škol ČR.V dubnové sběrové soutěži firmy ODAS Žďár n/S jsme byli první, odevzdali jsme 137 kg starého papíru v přepočtu na žáka a škola dostala věcný dar ve výši 1 500 Kč.
Výuku během roku obohatily projekty „Dohoda“, „Lidská práva“ a „Den Země“ a také řada besed, exkurzí a pěkný školní výlet.
Školní rok úspěšně ukončilo 29 žáků, do pátého ročníku odchází do ZŠ Krucemburk a do ZŠ ve Žďáru n/S po dvou žácích a jedna žákyně do třetího ročníku do ZŠ V Přibyslavi.
Dětem jsme popřáli krásné prázdniny, plno zážitků a sluníčka.

 

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.