Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Městys » Základní škola » Recyklohraní v ZŠ Vojnův Městec

Recyklohraní v ZŠ Vojnův Městec

29.9.2009, Mgr. Valérie Rychlíčková

Recyklohraní je herní program pro děti základních škol a běží již druhý školní rok. Naše škola je do něj zapojena od září 2008.Za svou práci získala certifikát „Nejaktivnější škola v projektu Recyklohraní“, ze 1603 zúčastněných škol dostalo toto ocenění 38 z nich.Bylo nám připsáno také 2000 bonusových bodů a mohli jsme tak vybírat zajímavé odměny v internetovém obchodě.Nakoupili jsme badminton pro 16 žáků, míč na volejbal, 10 kufříků s výtvarnými potřebami a 2 velká balení papíru do kopírky.

O co vlastně v programu Recyklohraní jde? Jedná se o plnění ekologicky zaměřených úkolů jako jsou kvízy, testy, pořízení fotografií, příspěvky do tisku,sestavení reportáže, návrh tzv.koše snů na tříděný odpad.Body jsme též získali za sběr baterií a drobného elektrozařízení pro firmy Asekol a Ecobat.
Školní recyklační program pokračuje i letos.V měsíci září jsme splnili úspěšně tzv.kvíz na zahřátí a byl také vyprázdněn první červený kontejner na elektroodpad.


„Hrajte“ si v Recyklohraní s námi, odkládejte ve škole nefunkční elektrické spotřebiče, baterie a starý papír.Pomůžete přírodě a také škole k získání dalších odměn.

 

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.