Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Městys » Základní škola » Veliký zážitek

Veliký zážitek

29.3.2008, Mgr. Valérie Rychlíčková

Pátek 27. března se stal pro žáky naší školy velice zábavným a zároveň naučným dnem. Navštívili jsme žďárské divadlo. V divadle ve Žďáru nad Sázavou totiž probíhal divadelní festival Mlýnek. Děti shlédly pohádku O perníkové chaloupce v modernějším zpracování.Herci byly děti z Havlíčkova Brodu. Pohádka se všem líbila.

Na chodbách divadla jsme si prohlédli ilustrace a návrhy na kostýmy k různým divadelním vystoupením. Vyfotili jsme se u velké postavy kašpárka. Zážitky, postřehy a hodnocením se dále budeme zabývat v literární výchově.
Tím náš výlet nekončil. Navštívili jsme sklárnu pana Svobody na Karlově. Bylo zajímavé pozorovat práci zkušených sklářů. Obdivovali jsme nádherné výrobky ze skla. Mnoho jich putuje do ciziny. Téměř všichni žáci si zakoupili podle svých finančních možností různé lištičky, poháry a jiné výrobky ze skla.Všech poznatků využijeme ve vyučování.
Věra Arnoldová uč.

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.