Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Městys » Základní škola » Žáci ZŠ Vojnův Městec opět soutěžili

Žáci ZŠ Vojnův Městec opět soutěžili

10.4.2006, Jiří MarekÚnor a březen byl v naší škole plný soutěží. Učitelky výtvarné výchovy připravily řadu pěkných výtvarných prací do soutěží „Kniha a já“ a „ Požární ochran očima dětí a mládeže 2006“. Inspirací pro literární tvorbu s tématikou požární ochrany byla exkurze u profesionálních hasičů ve Žďáru nad Sázavou.

 Paní učitelka Arnoldová vybrala nejlepší literární výtvory dětí na různá témata a obeslali jsme také celostátní soutěž „ Náš svět“.

 Nejlepší literární a výtvarné práce zdobí prostory školy a budou také k vidění na velikonoční výstavě, kterou budeme pořádat v tělocvičně naší školy.

 Oblíbenou soutěží je každoročně překážkový běh za sladkou odměnu. Nejlepšího času za celou školu dosáhla žákyně třetího ročníku Barbora Mášová.

 Soutěž matematický Klokan se letos poprvé týkala také žáků 2. a 3. ročníku, nazývala se Cvrček a nejvíc bodů získala Štěpánka Loulová. V matematickém Klokánkovi byla nejlepší Lucie Bačkovská.

 V recitační soutěži postoupila Štěpánka Loulová až do okresního kola.

 Koncem března jsme spojili návštěvu divadelního představení v divadle ve Žďáru nad Sázavou s tematickou besedou v knihovně M.J.Sychry. I tady měly děti možnost si zasoutěžit v poznávání pohádkových strašidel.

 Do konce školního roku budou mít děti ještě řadu příležitostí, jak poměřit své síly, třeba na závěr plaveckého výcviku v červnu, při cyklistických závodech, v atletice a při soutěžích na Den dětí.

Publicita

MMR ČR
EU
Elektronický digitální povodňový plán
podpořil Karaj Vysočina
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.