Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Fotbalisté TJ Jiskry skončili v Herálci třetí

Fotbalisté TJ Jiskry skončili v Herálci třetí

4.7.2009, Ing. Miroslav Joska

TJ Jiskra se po delší odmlce opět zúčastnila turnaje v Herálci. Ani tento rok se mezi dvanácti účastníky neztratila a obsadila celkově třetí místo.
Turnaj vyhráli "Odpadlíci", což byli většinou fotbalisté z Nového Města na Moravě. Na druhém místě skončili "Výletníci Otradov". Bramborová medaile zůstala domácím - "Mongolia Herálec".

V turnaji byly týmy rozděleny do třech skupin, ze kterých postupovaly do dalších bojů první dva celky přímo a pak dva nejlepší týmy ze třetích míst.
TJ Jiskra vstoupila do turnaje rozpačitě a prohrála s domácím týmem "Mongolia Herálec" 1-3. Ve druhém utkání svůj výkon zlepšila a dokázala remizovat (jak se později ukázalo s finálovým účastníkem) 0-0 s mužstvem "Výletnici Otradov". Svůj postup hráči TJ Jiskry zachránili až ve třetím zápase, kdy vyhráli 6-0 nad Sněžným. TJ Jiskra postoupila tedy jako nejlepší tým ze třetího místa.
Ve čtvrtfinále s týmem ze Svratky se hrál vyrovnaný fotbal, kterému ale chyběly branky. Rozhodnout tedy musely penalty, v nichž se nemýlili Ročárek M. a Machovec P., zatímco soupeř nedokázal proměnit ani jednu.
V semifinále došly hráčům TJ Jiskry síly a s týmem "Odpadlíci" prohráli jednoznačně 0-3.
V boji o třetí místo ovšem TJ Jiskra oplatila domácím porážku 4-2.

TJ Jiskru reprezentovali:
Čermák Petr
Dymáček Jan
Joska Miroslav
Machovec Petr
Ročárek Jan
Ročárek Michal
Šafránek Pavel

Všem hráčům patří dík za účast a za vzornou reprezentaci TJ Jiskry v Herálci.

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.