Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Městecká pouť skončila, fotbal opět začíná

Městecká pouť skončila, fotbal opět začíná

22.7.2008, Ing. Miroslav Joska

Tento víkend se znovu rozjíždí druhá polovina soutěže v malé kopané. Jako první zápas se odehraje "derby" mezi Špunty  a TJ Jiskrou. Zápas to bude určitě zajímavý, neboť špunti potřebují body, aby mohli pomýšlet na stupně vítězů. Proti ovšem bude TJ Jiskra Vojnův Městec, která zatím v letošní souteži neztratila ani bod, a tak se zajisté bude snažit v této sérii pokračovat. Přijďte se v nedělní ráno podívat, kdo bude na konci šťastnější.

Ve druhém zápase se představí Studenec a Cikháj. Studenec letos na loňské druhé místo zatím ztrácí, a tak při honbě za Světnovem bude chtít určitě naplno bodovat. Cikháj v této sezóně porazila pouze nováčka z Krucemburku, a tak pokud chce zlepšit své předposlední místo, bude muset začít bodovat. Světnov a Krucemburk mají tento týden volno. Krucemburk se z počátku spíše "oťukával", ale zápas od zápasu se zlepšoval a zdá se se, že si začíná zvykat. V posledním kole dokonce vedl nad druhým Světnovem. Vedení sice krucemburští promarnili, ale první bod si už připsali. Světnov i přes ztrátu bodu s posledním týmem je s tříbodovým náskokem druhý. A uvidíme, jestli se bude snažit toto místo pouze udržet, nebo se pokusí ohrozit i domácí TJ Jiskru.

27.červenec                          8. Kolo                                  
9:00     R. Špunty  _ : _  V. Městec
10:15     Studenec  _ : _  Cikháj

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.