Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Nepovedený den Městeckých týmů

Nepovedený den Městeckých týmů

4.6.2006, Ing. Miroslav Joska

Nejprve Rychlí Špunti prohráli s Cikhájem gólem ze standartní  situace, kdy prostřelil Novák J. městeckou zeď, která se rozestoupila. Brankové příležitosti na vyrovnání domácí měli, ale využít je nedokázali. Cikhájští tak získali první body, neb s La bombou je ještě jisté nemají. Rychlí Špunti naopak nadále čekají na první vstřelený gól.

Poté nastoupili hráči Světnova a TJ Jiskry.  Světnovští hráli od poloviny prvního poločasu o jednoho hráče méně, neb ten brutálně "zkosil" domácího Bartaloše J.. Městečtí využili přesilovku po závaru před brankou, kdy dopravil míč do branky Janáček Michal. Poté mohl pojistit vítězství mladíček Michal Ročárek, ale to by musel trefit odkrytou světnovskou branku. První varovaní pro domácí přišlo na konci prvního poločasu, kdy hosté zahodili penaltu. V druhém poločase ale již byli světnovští produktivnější. Nejprve byl sám před brankou Frey Radek a hned nato se trefil pěkně k tyči Jílek J.. Světnovští se potom snažili vedení udržet, ale na konci se podařilo vyrovnat Ročárkovi J. střelou z dálky. O zápase lze říci, že remíza byla zasloužená, neb domácí hrozili z překombinovaných akcí a hosté těžili hlavně z brejků.

4.červen                 4. Kolo
9:00   Cikháj                    1 : 0      R.Špunty
         Branky: Novák J.
10:15 Světnov                  2 : 2      V.Městec
         Branky: Frey R., Jílek J. - Janáček M. Ročárek J.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.