Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Nervy drásající zápas mezi TJ a La Bombou skončil pro domácí šťastně remízou

Nervy drásající zápas mezi TJ a La Bombou skončil pro domácí šťastně remízou

12.6.2005, Ing. Miroslav Joska

V tomto kole zřejmě měla skvěle připravené kopačky rodina Janáčkova - Michal, Jirka st. i Jirka ml. skoróvali. Na špici střelců se také dotáhl Jiří Veselský, který vsítil hattrick.

V tomto kole na sebe narazila dosud neporažná mužstva TJ a La Bomby. Zápas se začal hrát opatrně a šance se ze začátku rodily zřídka. Na konci první půle ale ždarští hráči krásnou kombinací vyšachovali domácího brankáře a ujali se vedení.

Domácí si řekli, že do druhého poločasu hru zlepší a pokusí se vyrovnat. Místo toho ale hned na začátku druhé půle inkasovali podruhé. Zápas se zdál být rozhodnutý.

Domácí ovšem nesložili zbraně a stále bojovali. Začaly se objevovat i gólové šance. Po jedné z nich nastřelil Michal Janáček z blízkosti tyčku. O brankovou konstrukci se míč otřel i při střele Petra Machovce.

Domácí se dočkali gólu 8 minut před koncem, kdy se už Michal Janáček zblízka nemýlil. TJ Jiskra stupňovala tlak a ždárští přestali zvládat zápas psychicky. Po nesportovním zakopnutí míče a následné druhé žluté kartě byl vyloučen první střelec zápasu Pavel Hron. Domácí početní převahy využili, to "líznul" míč hlavou Jirka Janáček st. a srovnal tím na konečných 2:2.

Před tímto zápasem si druhý domácí zástupce - Rychlý Špunty - s přehledem poradil se Studencem. Tři branky vstřelil Jiří Veselský a po jedné trefě přidali Ročárek Jan a Janáček Jiří ml. Brankář domácích Tonda Virgl vychytal další nulu.

Ještě dříve se utkaly týmy Světnova a Škrdlovic. Světnov se své první vstřelené branky nedočkal ani v tomto kole. Škrdlovickému brankáři pomohla sice dvakrát tyč, ale i tak si mohl vychutnat svoji drouhou letošní vychytanou nulu. I z těchto důvodů stačila škrdlovickým jedna gólová střela k vítězství.