Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Po letní přestávce pokračuje malá kopaná

Po letní přestávce pokračuje malá kopaná

1.8.2005, Ing. Miroslav Joska

Jako první se ve druhé polovině soutěže představily celky Škrdlovic a Rychlých špuntů. Špunty už nemohou počítat s Jířím Janáčkem ml., který se rozhodl zahrát si konečně s tátou a s bráchou v druhém městeckém týmu, navíc nemohou počítat ani s Janem Ročárkem, Jířím Veselským a Pavlem Urbanem, kteří se zotavují ze zranění.

Na tento zápas přišlo za Špunty hrát jen sedm hráčů včetně brankáře. Na první branku se nečekalo dlouho. Hned v úvodu po skrumáži před brankou se míč dostal do sítě díky Tomáši Junovi. Domácí hráči se snažili a bojovali, ale dokázali si vytvořit jen jednu velikou příležitost, kterou nedokázal využít Zdeněk Machovec a po dorážce ani Karel Polívka. Ve druhém poločase přidali další dva góly k pravé tyči škrdlovičtí Petr Havelka a opět Tomáš Jun. V závěru znemožnil zvýšení debaklu brankář Tonda Virgl, když chytil penaltu.

Ve druhém utkání změřily síly SEMTEX a Světnov. Semtexští navázali na bodové zisky z posledních kol a vyhráli. Po krásné kombinaci se ujali celkem rychle vedení. Světnovákům zhatil největší šanci brankář semtexu, když vykryl pěknou střelu k tyči. Po světnovském nedorozumění v obraně upravili ždárští hráči výsledek na konečných 2:0.

Netradičně až ve 12:30 se ukázal druhý městecký tým TJ Jiskra, který hrál se Studencem. Studenecký ostrostřelec Evžen Bednář se tentokrát představil v roli v brankáře. Spoustu šancí zhatil, ale na střelu Michala Janáčka ml. byl krátký. Další gól přidal po nahrávce Marka Machovce Michal Cyrmon. Do druhého poločasu šel chytat Michal Janáček. V brance si vedl velmi dobře a společně s obranou zneškodnili několik slibných příležitostí Studence. Ve druhém poločase se letos poprvé trefil uzdravený Petr Machovec. Další gól připravil pro Miroslava Josku, jenž z blízkosti a s trochou štěstí skóroval. Poslední branku po vydařené střele přidal opět Petr Machovec.

 

Výsledky 8. kola:

R. Špunty - Škrdlovice            0:3   

Branky: 2 Jun Tomáš, Havelka Petr

                 

Světnov - SEMTEX                  0:2   

Branky: Fenyk Miloš, Zeman  Aleš   

 

Vojnův Městec - Studenec    5:0    

Branky: 2 Machovec Petr, Janáček Michal, Cyrmon Michal, Joska Miroslav

 

Publicita

MMR ČR
EU
Elektronický digitální povodňový plán
podpořil Karaj Vysočina
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

webkamera Vojnův Městec

Počasí

aktuální teplota
26.6°C - 18:50:02 - 8.8.2020

Novinky e-mailem