Světnov        10  2  4  4   21:22   8
La Bomba       10  1  4  5    7:16   6

Nejlepší střelec:
1.   Ročárek Michal    9         Vojnův Městec

Tuto sobotu (15.září) se zakončí fotbalová sezóna ve Městci. Uspořádá  se další ročník fotbalového turnaje na vzpomínku na Ondru Valacha.

V.Městec
Branky: Ročárek J., Janáček J., Čermák P., Janáček M.

19.srpen 11. Kolo
Branky:Janáček J,Ročárek M., Ročárek J.,Šikl J.

poznámka:
informace a připomínky na  miman@centrum.cz  (Joska Miroslav)

8.kolo:
První podzimní kolo nebylo příliš úspěšné pro domácí týmy. Nejprve Rychlí Špunti nestačili na Studenec a i s výraznou posilou ze Škrdlovic prohráli 0:2. Ve druhém zápase Světnov dlouho vedl nad Vojnovým Městcem 1:0. Až 10 minut před koncem po neustálém tlaku se nakonec podařilo domácím alespoň vyrovnat na konečných 1:1. Domácí tedy poprvé nebodovali naplno.

9.kolo:
V 9. kole vyhrála domácí TJ Jiskra nad Žďárskou La Bombou 2:0. Když se hrál útočný fotbal na obou stranách. Jako první se trefil po samostatné akci mladý Michal Ročárek. V závěru pečetil výhru Jirka Šikl. Hosty několikrát zachránila tyčka brankové konstrukce. Ve druhém zápase byla k vidění divoká přestřelka mezi Světnovem  a Cikhájí. Zápas nakonec skončil 3:3 a Cikháj se tak odpoutala od posledního místa

10.kolo:

V podzimní části ligy se začínají zvedat týmy Studence a Cikháje. Tyto týmy návázaly na bodové zisky z minulých kol a derou se ku předu. Studenec útočí na druhé místo a teoreticky možná i na první. Cikháj se bodově přiblížila ke středu tabulky. Určitou krizi si ovšem prožívají domácí Rychlí Špunti, kteří prohráli i ve druhém zápase podzimní části. LA Bomba má odehráno polovinu zápasů ze soutěže a zatím získala pouze jediný bod.

11. kolo:

Za příjemného počasí pokračovala městecká liga. V prvním zápase vyhrál domácí T J Vojnův Městec nad Cikhájí a zajistil si tak celkové vítězství v soutěži. Cikháj srdnatě bojovala, ale jejím maximem byla nastřelená tyčka. Ve druhém zápase se Studenec rychle ujal vedení a následně si dokázal pohlídat těsné vítězství nad Světnovem, který se nevzdal a na konci dokázal vstřelit dvě branky. Studenec tedy míří za druhým místem.

Poslední kolo bylo velice zajímavé a napínavé. Domácí hráči Špuntů totiž ztratili v poslední minutě dvoubrankové vedení a remizovali se Světnovem 3:3. Později se ukázalo, že tímto zaváháním přišli o "bednu". Cikháj totiž hrála dvakrát s La Bombou a potřebovala k třetímu místu aspoň vítězství a remízu. Kdyby vyhrála dvakrát mohla být i druhá. Cikháj nakonec hrála s La Bombou 0:0 a 3:2. Když vítěznou branku vstřelili taktéž v posledních minutách zápasu.
V posledním zápase vyhráli domácí hráči Vojnova Městce nad Studencem 5:3. Potřebný jeden gól vstřelil Michal Ročárek a stal se tak nejlepším střelcem.