Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Špunty na La Bombu nestačily

Špunty na La Bombu nestačily

19.6.2005, Ing. Miroslav Joska

Špunty bohužel tentokrát nenávázaly na bodové zisky z předešlých kol a prohrály 0:2. Při tom si dokázaly vypracovat spoustu šancí. Bohužel se žádnou proměnit nepodařilo.

Na tento zápas zřejmě nebude v dobrém vzpomínat brankář domácích Tonda Virgl, protože po předchozích skvěle odchytaných zápasech, si vybral slabší chvilky zrovna dnes.

Ve druhém zápase mezi Světnovem a Studencem padlo hned šest branek. Světnovští pokaždé vedli, jednou dokonce 3:1, ale slibný náskok se jim udržet nepodařilo. Studenečtí dokázali srovnat na konečných 3:3. Pro oba týmy to byly jejich první body.

Nakonec se pokusili letos poprvé bodovat i hráči SEMTEXu. Měli ovšem silného soupeře ze Škrdlovic. Hned v úvodu se Škrdlovice ujaly vedení, které si dokázaly pohlídat i díky škrdlovickému brankáři, který zhatil několik nadějných situací SEMTEXu. Ve škrdlovickém týmu se začínají zlepšovat mladíci, protože si jeden z nich dokázal vypracovat samostaný únik na brankáře. Ten se mu ale proměnit nepovedl.

 

Výsledky:

R. Špunty - La Bomba         0:2

Branky: Drejček, Stejskal

 

Světnov - Studenec            3:3

Branky:  3 Kučka - 2 Kolář, Vařečka

 

SEMTEX - Škrdlovice            0:1

Branka: Dobrovolný

 

Prosím o zaslání jmen střelců a připomínek na miman@centrum.cz a v případě nesrovnalostí se omlouvám. Dnešní zápasy jsem neviděl, a proto nevím podrobnější informace.

Tabulka je v rozpisu na tomto odkazu:

http://www.vojnuvmestec.cz/art.php?id=597&rnd=1706326119

Kalendář akcí

Žádná akce v kalendáři

celý kalendář akcí...

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Virtuální prohlídka

virtuální prohlídka

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.