Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » TJ Jiskra Vojnův Městec vyhrála i 8. ročník Memoriálu Ondřeje Valacha

TJ Jiskra Vojnův Městec vyhrála i 8. ročník Memoriálu Ondřeje Valacha

21.9.2009, Ing. Miroslav Joska

Domácí tým Jiskra Vojnův Městec vyhrál osmý ročník Memoriálu Ondřeje Valacha, turnaje v malé kopané. Celý turnaj doprovázelo krásné slunečné počasí. Škoda, že tentokrát turnaj nepřilákal více diváků. Určitě by si to zasloužil. Kromě domácích se turnaje zúčastnily týmy z Pardubic, Havlíčkové Borové, Cikháje a také žďárští baskeťáci. Ti tentokrát nenavázali na loňské druhé místo. To získalo velmi dobré mužstvo Pardubic. Domácí Jiskra vyhrála turnaj naprosto zaslouženě.

Nejlepším střelcem turnaje byl J. Janáček z Vojnova Městce se čtyřmi brankami, nejlepším brankářem byl vyhlášen F. Hanus z z Pardubic a nejstarším hráčem byl Jiří Šikl z domácího týmu. K velmi dobré sportovní úrovni turnaje přispěli všichni rozhodčí.

Všechny zúčastněné týmy byly odměněny skvělými cenami, za což patří dík všem sponzorům a organizátorům velmi kvalitního turnaje.

 

1. TJ Jiskra Vojnův Městec  7:0 12
2. FC Pardubice             3:1  9
3. TJ Havlíčkova Borová     5:4  6
4. Basket Žďár n.S.         4:5  3

5. TJ Cikháj                1:10 0

Článek napsal Vladimír Valach


Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.