Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » TJ Jiskra vyhrála derby, Studenec rozstřílel Cikháj

TJ Jiskra vyhrála derby, Studenec rozstřílel Cikháj

28.7.2008, Ing. Miroslav Joska

Nedělní slunné počasí přálo střelcům. Už v prvním zápase se představily oba domácí celky. TJ Jiskra se ujala vedení po rohovém kopu, který zatočil Jiří Šikl přímo do branky. I druhé brance předcházel rohový kop. Tentokráte naservíroval balón  Michal Ročárek přimo na hlavu Miroslava Josky.  Joska se do poločasu trefil ještě jednou.

Po poločase přidali městečtí po dvou pěkných kombinacích ješte další 2 góly (Machovec P. a znovu Šikl). Ke konci zápasu se dočkali gólového úspěchu i hráči Špuntů. To když nekompromisně zavěsil zřejmě nejlepší hráč špuntů Slávek Vondráček. TJ Jiskra měla zápas plně pod kontrolou. Špunty  mohou poděkovat  Tondovi Virglovi, že jim  dalších spoustu šancí vybornými zákroky zmařil.
Ve druhém zápase hrály týmy Studence a Cikháje. Po vyrovnaném začátku Cikháj nechala před brankou osamoceného Koláře, který krásným obloučkem přehodil bezmocného cikhájského bránkaře. Druhý gól přidal křižnou střelou Evžen Bednář. Po této brance se Cikháj sesypala a kupila další hrubky, a to zejména v obraně. Proto mohl Evžen Bednář dokončit svůj hatrick. Další branky přidali Jindřichovský J., Vařečka P. a znovu P. Kolář. Cikháji se v letošní sezóně vubec nedaří a uvidíme co předvede příští zápas, kdy hraje se zatím posledním Krucemburkem. Naopak Studenec letos hraje s chutí a předvádí sympatické výkony a určitě bude bojovat o přední příčky.

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.