Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Myslivecký spolek Vojnův Městec » Hon na černou zvěř dne 12.12.2009

Hon na černou zvěř dne 12.12.2009

12.12.2009, Pavlína Kameničková

Náš druhý hon proběhl dne 12.12.2009. Z důvodu zvýšeného výskytu černé zvěře v lokalitě za Malým Dářkem došlo k operativní změně s tím, že lovena bude pouze černá zvěř a škodná dle vyhlášky. Byly také splněny všechny zákonné podmínky k této změně. Honu se zúčastnilo 14 střelců z našici řad a hostů a 2 honci. Za hustého sněžení odvedli naši honci , doplněni jedním střelcem s jeho čtyřnohým přítelem, bezchybnou práci za což jim hospodář upřimně poděkoval. V průběhu honu bylo spatřeno několik kusů zvěře ale výsledkem nebyl úlovek žádný. Po ukončení honu bylo připraveno v místním hostinci malé občerstvení a již tradiční " myslivecký soud".
V průběhu "poslední leče" došlo i k malému bilacování uplynulé lovecké sezóny i když mylivecký rok ještě nekončí. V samotném závěru jsme si popřáli hodně zdraví do roku 2010, provolali "LOVU ZDAR!" a rozešli se do svých domovů.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.