Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Myslivecký spolek Vojnův Městec » Hon na černou zvěř dne 12.12.2009

Hon na černou zvěř dne 12.12.2009

12.12.2009, Pavlína Kameničková

Náš druhý hon proběhl dne 12.12.2009. Z důvodu zvýšeného výskytu černé zvěře v lokalitě za Malým Dářkem došlo k operativní změně s tím, že lovena bude pouze černá zvěř a škodná dle vyhlášky. Byly také splněny všechny zákonné podmínky k této změně. Honu se zúčastnilo 14 střelců z našici řad a hostů a 2 honci. Za hustého sněžení odvedli naši honci , doplněni jedním střelcem s jeho čtyřnohým přítelem, bezchybnou práci za což jim hospodář upřimně poděkoval. V průběhu honu bylo spatřeno několik kusů zvěře ale výsledkem nebyl úlovek žádný. Po ukončení honu bylo připraveno v místním hostinci malé občerstvení a již tradiční " myslivecký soud".
V průběhu "poslední leče" došlo i k malému bilacování uplynulé lovecké sezóny i když mylivecký rok ještě nekončí. V samotném závěru jsme si popřáli hodně zdraví do roku 2010, provolali "LOVU ZDAR!" a rozešli se do svých domovů.

Kalendář akcí

celý kalendář akcí...

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.