Vojnův Městec
česky english deutsche

Výroční schůze 2015

15.3.2015, Pavlína Kameničková

Dne 14.3. 2015 proběhla výroční členská schůze našeho mysliveckého spolku. Mezi naše členy zavítali i čestní hosté Josef Netík, Radek Debnár a starosta Karel Malivánek. Schůzi, která měla několik bodů zahájil svou zprávou předseda Bohuslav Vaníček. Dále byly předneseny zprávy mysliveckého hospodáře, revizní komise, finančního hospodáře, honebního společenstva, kynologického a střeleckého referenta. O slovo se přihlásil i pan starosta, který poděkoval myslivcům za jejich vzornou spolupráci s obcí, ve které by rád pokračoval.

Jedním z hlavních bodů byly dvě žádosti o přijetí do spolku, a to od Jiřího Čermáka a Lukáše Čejky. Jejich přijetím se naše řady rozrostly na patnáct členů.   

Po diskuzi a projednání všeho podstatného následovala volná zábava doplněná dobrým jídlem a pitím. V neposlední řadě děkujeme hostinci U Malivánků, kde schůze proběhla.
Myslivosti a lesu zdar!

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.