Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Pétanque klub 1293 » Petángová liga pokračuje zápasy podzimního kola

Petángová liga pokračuje zápasy podzimního kola

4.9.2011, Zdeněk Konopásek

Schází sice stále něco málo zápasů z kola prvního, ale kolo druhé se už hraje - využijte pěkné dny a večery babího léta!

Petángová liga Vojnova Městce se uprostřed léta poněkud zadrhla, nicméně nyní již pokračuje podzimním kolem. Jeho první zápasy jsou odehrány. Všechny týmy by měly mít odehrány veškeré svoje zápasy nejpozději do 24. října, kdy základní část ligy končí.

V čele průběžné tabulky za jarní kolo jsou zatím Oldřich Brož st. se Žloudkem (Janem Bartalošem), kteří vyhráli sedm z osmi zápasů každý s každým; následováni jsou otcem a synem Ferešovými a Konopáskovými (kteří shodně vyhráli šest zápasů). Výsledky to nejsou úplné, protože stále ještě chybí čtyři zápasy - naléhavě vyzýváme dotčené týmy, aby dlužné zápasy co nejdříve odehrály (a rovnou případně přidaly i zápasy pro podzimní kolo). Zápasy jarního kola, které nebudou odehrány do konce září 2011, budeme muset anulovat a body propadnou.

Kalendář akcí

Žádná akce v kalendáři

celý kalendář akcí...

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Virtuální prohlídka

virtuální prohlídka

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.