Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Pétanque klub 1293 » Svatováclavské koule jsou v Brně

Svatováclavské koule jsou v Brně

14.10.2004, Jiří Marek

Čtvrtý ročník turnaje pétanque dvojic – Svatováclavské koule – vyhrála dvojice z Brna, Jiří Šrubař, Pavel Hodboď (oba Carreau Brno). Z domácích hráčů se nejvíce v „A“ turnaji dařilo Oldřichu Brožovi st. a Vlastimilu Vejmělkovi, když obsadili „bramborovou“ čtvrtou příčku.

Do první desítky, z dvaceti šesti členného startovního pole, se ještě prosadili Jiří Bartaloš st. se Zdeňkem Urabanem (6. místo) a PK 1293 Vojnův Městec reprezentující hráči ze Sněžného František Haněl a Ondřej Haněl.

„B“ turnaj o Svatováclavské koule se stal kořistí vojnoměsteckých hráčů Víta Malivánka a Karla Malivánka. Druhé místo obsadil, po vyřazení z „A“ v „béčku“ startující František Haněl a Ondřej Haněl. Do „B“ turnaje nastoupilo osmnáct dvojic.

Čtvrtý ročník turnaje pétanque o Svatováclavské koule pořádal Pétanque klub 1293 Vojnův Městec na hřišti za sokolovnou. Putovní pohár si vítězové odvezli do Brna.

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Virtuální prohlídka

virtuální prohlídka

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.