Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Pétanque klub 1293 » Termíny městeckých turnajů v petanque pro rok 2011

Termíny městeckých turnajů v petanque pro rok 2011

25.2.2011, Zdeněk Konopásek

Do seznamu letošních oficiálních petangových turnajů ČAPEK byly zaneseny turnaje plánované ve Vojnově Městci

Termínovka petangové asociace ČAPEK je na světě a obsahuje i následující tři turnaje ve Vojnově Mětci:

  • 9. dubna: Velikonoční vejce, prestižní turnaj dvojic
  • 11. června: Vajtovy koule, regionální turnaj dvojic
  • 24. září: Svatováclavská koule, regionální turnaj dvojic

Všechny tři turnaje se hrají v Městci pravidelně, už několik let. U každého počítáme s organizací doprovodného turnaje pro ty, kteří vypadnou v dopoledních vyřazovacích bojí, aby i ti dosyta využili svou cestu k nám a dobře si zahráli. Potud nic nového.

Oproti minulým letům se však jedna novinka objevila. Celonárodní asociace rozhodla, že nebude u turnajů třídy prestige tolerovat účast neregistrovaných hráčů a hru s ne-homologovanými (rekreačními) koulemi. Rozhodli jsme se nakonec, že v případě Velikonočního vejce, našeho tradičně prestižního turnaje, téhle podmínce vyhovíme. Zdá se nám důležité, aby se Vojnův Městec udržel na mapě těch nejvýznamnějších petángových událostí v republice, a to i za cenu toho, že tím omezíme možnost některých místních zájemců zúčastnit se. Prosíme o pochopení. Oba zbývající turnaje zůstanou zcela otevřené, stejně jako všechny turnaje doprovodné - pokud tedy nemáte závodní koule a/nebo nejste registrovaní hráči, můžete se na Velikonoční turnaj přijít po ránu podívat a po poledni se pak aktivně zúčastnit turnaje "B". Navíc počítáme s tím, že i letos zorganizujeme nějaké akce právě jen pro místní, se zvláštním ohledem na neregistrované hráče.

Zapište si tedy výše uvedené termíny do diářů a přijďte si zahrát, podívat se, podpořit kamarády či sousedy. Moc rádi vás tu uvidíme. Pokud zvažujete účast i na jiných turnajích v republice, můžete se podívat na Termínovku ČAPEK.

Převzato z klubového webu na http://pk1293.vojnuvmestec.cz.

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.