Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Pétanque klub 1293 » Větrné Velikonoční vejce

Větrné Velikonoční vejce

12.4.2011, Zdeněk Konopásek


Ve Vojnově Městci proběhl 9. dubna 2011 tradiční velikonoční petangový turnaj dvojic - mezi účastníky byl i oslavenecký tým Ivy Březinové a Oldy Brože

Loni nás na Vysočině touhle dobou potrápil dokonce sníh, letos nás zkoušel "jenom" ostrý a studený vítr. Hlavního turnaje se nakonec zúčastnilo 60 týmů; z nich pak po čtyřech kolech švýcara postupovalo 16 nejlepších do vyřazovacích bojů - mezi nimi dva týmy našeho klubu (Konopásek-Malivánek a otec a syn Ferešovi, oba bohužel hned v prvním zápase vypadli, takže se nemohli účastnit dohrávek o 1-8. místo). Absolutními vítězi letos byli otec a syn Korešovi (PC České Budějovice). Na druhém místě skončil další rodinný tým, Ježkovi (PEK Stolín), na třetím pak Aleš a Lucie Venclovi (1. KPK Vrchlabí). Doprovodný B-turnaj vyhráli Lenka Svobodová a Zbyněk Jakeš (SKP Hranice VI - Valšovice). Blahopřejeme!

Jeden z týmů turnaje tvořili Olda Brož (st.) a Iva Březinová z Třebíče - příhodná sestava pro tu příležitost: za pár dnů oba ve stejný den oslaví jedny z nejkulatějších možných narozenin. Protože tito dva hráči jsou pořádajícímu klubu blízcí a milí, byly k turnaji přidruženy i malé oslavy.

Fotografie z turnaje jsou dostupné v příslušné sekci na webu PK 1293. Jako obvykle, není to moc reprezentativní pokrytí celé události. Fotil jsem jen tolik, kolik mi vlastní hráčská účast dovolovala. Díky za pochopení.

Převzato z webových stránek klubu na adrese http://pk1293.vojnuvmestec.cz.

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Virtuální prohlídka

virtuální prohlídka

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.