Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Pétanque klub 1293 » Vojnoměstecká petángová liga 2011

Vojnoměstecká petángová liga 2011

20.3.2011, Zdeněk Konopásek

Přihlaste se do místní soutěže dvojic a poměřte od dubna do října své síly ve dvou sériích zápasů každý s každým

Petanque klub PK 1293 Vojnův Městec vyhlašuje první ročník „Vojnoměstecké petángové ligy“ dvojic. Soutěž se bude hrát v systému každý-s-každým ve dvou kolech, jarním a podzimním, typicky na hřišti hospody U Malivánků. Pravidla soutěže upravuje Hrací řád (dostupný ve výtisku v hospodě a zde v PDF formátu). Průběh ligy hlídá a koordinuje tříčlenná komise ve složení: Vít Malivánek, Olda Brož st. a Jakub Konopásek. Oficiální PDF soubor s vyhlášením ligy je zde.

Přihlásit se mohou libovolně sestavené dvojčlenné týmy z Vojnova Městce a okolí (Krucemburk, Škrdlovice apod. - rozhodující je schopnost týmu dostát hracím závazkům, tj. především odehrát ve Vojnově Městci dané zápasy) – sportovní i rekreační hráči, muži i ženy všeho věku. Přihlašovací formulář bude k dispozici v hospodě U Malivánků – vyžádejte si ho u hostinského. Při zápisu uvedete jména a příjmení obou hráčů, alespoň jeden kontakt (telefon, příp. e-mail) a zaplatíte vstupní poplatek ve výši 100 Kč za hráče, tedy 200 Kč za celý tým. Případně je též možné hlásit se e-mailem (vmpl@vojnuvmestec.cz) a zaplatit dodatečně - na stejnou e-mailovou adresu směřujte případné dotazy.

Uzávěrka přihlášek je 6. dubna 2011.

Těšíme se na vaši účast,

Oldřich Brož st., Vít Malivánek, Jakub Konopásek (řídící komise) + Zdeněk Konopásek (president PK 1293 Vojnův Městec)

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.