Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Pétanque klub 1293 » Výsledková listina turnaje o Vajtovy koule "A"

Výsledková listina turnaje o Vajtovy koule "A"

23.6.2004, Jiří Marek

Vajtovy koule  - 19.6.2004

Výsledková listina "A" turnaj

1.místo  Ševček Martin    Cap Bratislava
             Toman Miro    Slopak Bratislava

2.místo Beran Jiří    Klip Litovel
             Bartoň Filip    neregistrovaný

3.místo Březina Jiří    HP Třebíč
             Kousal Ivan    HP Třebíč

4.místo Brožová Jitka    PK 1293 Vojnův Městec
            Barešová Hana   PK 1293 Vojnův Městec

5.místo Malivánek Karel   PK 1293 Vojnův Městec
            Malivánek Vít    PK 1293 Vojnův Městec

6.místo Brož Oldřich st.   PK 1293 Vojnův Městec
            Urban Zdeněk    PK 1293 Vojnův Městec

7.místo Haněl František   PK 1293 Vojnův Městec
             Haněl Ondřej    PK 1293 Vojnův Městec

8.místo Lužný Jaroslav   Slope Brno
             Lužný Luďek    Slope Brno

9.místo Drmola Michal   Hrode Krumsín
             Drmola Miroslav    Hrode Krumsín

10.místo Sobolič Milan    Slopak Bratislava
               Šedivý Luboš    Slopak Bratislava

11.místo Bukáček Bohuslav   PK 1293 Vojnův Městec
              Bukáčková Kristýna   PK 1293 Vojnův Městec

12.místo Vysloužil Miroslav   Hrode Krumsín
              Krychtálek Jaroslav   Hrode Krumsín

13.místo Škobrtal Petr    Klip Litovel
              Linduška Petr    Klip Litovel

14.místo Valenta Tomáš   Klip Litovel
              Lindušková Vlasta   Klip Litovel

15.místo Kousal Radim    HP Třebíč
               Kabelka Karel    neregistrovaný

16.místo Janečková Žaneta   Hrode Krumsín
              Trnková Vladimíra   neregistrovaný

17.místo Ročárek Vladimír   neregistrovaný
               Joska Miroslav   neregistrovaný

18.místo Koten Petr    PK 1293 Vojnův Městec
              Sobotka Martin   PK 1293 Vojnův Městec

19.místo Bareš Josef    PK 1293 Vojnův Městec
              Polívka Otakar   PK 1293 Vojnův Městec

20.místo Benák Jaroslav   Žhavé koule Havlíčkův Brod
              Duchan Václav   Žhavé koule Havlíčkův Brod

21.místo Bareš Pavel    PK 1293 Vojnův Městec
              Turinský Miroslav   PK 1293 Vojnův Městec

22.místo Skoták Martin    neregistrovaný
               Dvořák Jaroslav   neregistrovaný

23.místo Kobza Ladislav   Hrode Krumsín
              Jeleň Tomáš    neregistrovaný

24.místo Svobodová Václava   Žhavé koule Havlíčkův Brod
               František Rostislav   Žhavé koule Havlíčkův Brod

25.místo Imramovský Jiří   PK 1293 Vojnův Městec
               Janáček Jiří    neregistrovaný

26.místo Axman Jan    neregistrovaný
              Gabriel Vladislav   neregistrovaný

27.místo Antoš Jiří    neregistrovaný
              Antošová Blanka   neregistrovaný

28.místo Anton Jakub    Klip Litovel
               Anton Lubomír   Klip Litovel

29.místo Matoušek Jiří    neregistrovaný
               Rössl Michal    neregistrovaný

30.místo Jelínková Alena   Klip Litovel
               Neoral Miroslav   Klip Litovel

31.místo Malivánková Barbora   PK 1293 Vojnův Městec
               Novotný Pavel   neregistrovaný

32.místo Virglová Markéta   neregistrovaný
               Virgl Antonín    neregistrovaný

33.místo Brož Jan    PK 1293 Vojnův Městec
               Malivánek Jakub   PK 1293 Vojnův Městec

34.místo Marek Jiří    PK 1293 Vojnův Městec
               Liml Miroslav    PK 1293 Vojnův Městec

35.místo Hájek Vojtěch    neregistrovaný
               Zajíčková Květa    neregistrovaný