Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Pétanque klub 1293 » Výsledková listina turnaje o Vajtovy koule "B"

Výsledková listina turnaje o Vajtovy koule "B"

23.6.2004, Jiří Marek

Vajtovy koule „B“       19.6.2004

Výsledková listina

1.místo Benák Jaroslav   Žhavé koule Havlíčkův Brod
             Duchan Václav   Žhavé koule Havlíčkův Brod

2.místo Sobolič Milan    Slopak Bratislava
             Šedivý Luboš    Slopak Bratislava

3.místo Valenta Tomáš   Klip Litovel
             Lindušková Vlasta   Klip Litovel

4.místo Jelínková Alena   Klip Litovel
             Neoral Miroslav   Klip Litovel

5 .místo Anton Jakub    Klip Litovel
              Anton Lubomír   Klip Litovel

6.místo Koten Petr    PK 1293 Vojnův Městec
             Sobotka Martin   PK 1293 Vojnův Městec

7.místo Vysloužil Miroslav   Hrode Krumsín
             Krychtálek Jaroslav   Hrode Krumsín

8.místo Drmola Michal   Hrode Krumsín
             Drmola Miroslav   Hrode Krumsín

9.místo Kobza Ladislav   Hrode Krumsín
             Jeleň Tomáš    neregistrovaný

10.místo Matoušek Jiří    neregistrovaný
               Rössl Michal    neregistrovaný

11.místo Bukáček Bohuslav   PK 1293 Vojnův Městec
               Bukáčková Kristýna   PK 1293 Vojnův Městec

12.místo Svobodová Václava   Žhavé koule Havlíčkův Brod
                František Rostislav   Žhavé koule Havlíčkův Brod

13.místo Skoták Martin    neregistrovaný
               Dvořák Jaroslav   neregistrovaný

14.místo Janečková Žaneta   Hrode Krumsín
               Trnková Vladimíra   neregistrovaný

15.místo Virglová Markéta   neregistrovaný
               Virgl Antonín    neregistrovaný

16.místo Kousal Radim    HP Třebíč
               Kabelka Karel    neregistrovaný

17.místo Škobrtal Petr    Klip Litovel
               Linduška Petr    Klip Litovel

18.místo Ročárek Vladimír   neregistrovaný
              Joska Miroslav   neregistrovaný

19.místo Bareš Josef    PK 1293 Vojnův Městec
               Polívka Otakar   PK 1293 Vojnův Městec

20.místo Hájek Vojtěch    neregistrovaný
               Zajíčková Květa   neregistrovaný

21.místo Axman Jan    neregistrovaný
              Gabriel Vladislav   neregistrovaný

22.místo Brož Jan    PK 1293 Vojnův Městec
               Malivánek Jakub   PK 1293 Vojnův Městec

23.místo Malivánková Barbora   PK 1293 Vojnův Městec
              Novotný Pavel   neregistrovaný

24.místo Turinský Miroslav   PK 1293 Vojnův Městec
               Turinský Radek   neregistrovaný