Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Okresní přebor jednotlivců v naší obci

Okresní přebor jednotlivců v naší obci

22.12.2004, Vladimír Škarvada

V sobotu 18. prosince 2004 si dali dostaveníčko v naší obci nejlepší stolní tenisté okresu Žďár nad Sázavou. Po celodenním klání se, podle papírových předpokladů, radoval z vítězství exreprezentant České republiky František Kanta ze Solexu Hamry před Jírkem Janem ze stejného oddílu a místním odchovancem Veselským Romanem, též ze Solexu Hamry.

V silné konkurenci 42 hráčů se neztratili ani hráči našeho oddílu. Nejlepšího umístění dosáhli Fiala a Škarvada, kteří se svorně umístili na 9. až 16. místě.  Ve čtyřhře oba nejúspěšnější zástupci dosáhli umístění na 5. až 8. místě.

V kategorii žen zvítězila hráčka TJ Poděšín Štikarová Jana. Zástupkyně našeho oddílu, Málková Lenka, se umístila na místě čtvrtém a společně s Klusáčkovou Zd. ze Žďasu Žďár n/S, vybojovala ve čtyřhře žen druhé místo. V kategorii smíšených čtyřher obsadila společně s Veselským Tomášem, ze Solexu Hamry, druhé místo.

Přebor měl celkově velmi vysokou sportovní i společenskou úroveň.

Publicita

MMR ČR
EU
Elektronický digitální povodňový plán
podpořil Karaj Vysočina
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.