Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Stolní tenisté zahájili novou sezónu

Stolní tenisté zahájili novou sezónu

17.10.2004, Vladimír Škarvada

Výsledky 1. kola:
Okresní přebor I. třídy :
TJ Fryšava - TJ Jiskra Vojnův Městec "A"                  6 : 12
Okresní přebor III. třídy :
TJ Jiskra V. Městec "B" -  SK Solex Hamry "D"         11 :  7

Body za "A" tým :  Škarvada 4,5, Trávníček 4,5, Fiala 2,5, Pálka 0,5
Body za "B" tým :  Kytlička 4, Machovec 3,5, Málková 3,5, Joska 0

Již se stalo tradicí, že na "posvícenskou neděli" zahajují své okresní soutěže stolní tenisté. Ani letošní rok nebyl výjimkou. Příprava našich hráčů na sezónu však začala již počátkem září. Tréninky probíhaly víceméně pravidelně, dvakrát až třikrát týdně. Přípravu si naše družstvo zpestřilo přátelským utkáním s nováčkem okresního přeboru I. třídy chrudimského okresu - TJ Luže. Se snaživým soupeřem si poradilo poměrem 16 : 2. Ostrým testem poté byla účast v Českém poháru. V 1. kole si naši hráči snadno poradili s celkem TJ Poděšín výsledkem 10 : 0, ve 2. kole již nestačili na přední divizní tým TJ Chmelná a hladce prohráli  0 : 10. 

Stolní tenisté nezaháleli ani na funkcionářském poli. Vedoucí prvního družstva Škarvada Vl. byl zvolen do výboru okresního svazu stolního tenisu, kde nahradil dlouholetého člena Urbana Fr. Podařilo se do naší obce získat pořadatelství velice prestižního okresního přeboru mužů a žen, který se uskuteční 17.12.2004. Oddíl uspořádá i okresní přebor mladšího žactva a dorostu 18.12.2004 a okresní ligu mládeže 13.11.2004.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.