Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » TJ Jiskra - Aktuální informace » „Párkové závody“ v běhu na lyžích

„Párkové závody“ v běhu na lyžích

14.1.2019, Martin Havlíček

V sobotu 12. ledna 2019 se za místní sokolovnou uskutečnily pro děti závody v běhu na lyžích. Celkem se sešlo 20 dětí, které soutěžily v 6 kategoriích. První kategorie byla pro děti ve věku 2 - 3 roky, druhá pro věk 4 – 5 let. Třetí pro děti z 1. – 3. třídy, pak pro děti ze 4. – 5. třídy, dále 6. – 7. třída a nakonec 8. – 9. třída. Každá skupina měla rozdílnou délku tratě. Všichni účastníci závody zvládli na výbornou, za což byli odměněni diplomy, medailemi
a sladkostmi. Protože to byly „Párkové závody“, všichni závodníci a závodnice dostali za účast párek v rohlíku. Než byly spočítány výsledky, byla vyhlášena soutěž o nejhezčího sněhuláka, kterého stavěly děti se svými rodiči. Je škoda, že nepřišlo více soutěžících, protože tratě byly perfektně připraveny a i počasí přálo. Pokud počasí dovolí, budeme závody opakovat.