česky english deutsche

Nonstop fotbálek 2018

6.1.2019, Martin Havlíček

NONSTOP FOTBÁLEK 2018

V pátek 28. 12. 2018 uspořádala TJ Jiskra Vojnův Městec v místní sokolovně fotbálkové utkání pod názvem „NONSTOP FOTBÁLEK“.

Celkem se sešlo 18 hráčů různých věkových kategorií. Hráči se rozdělili do týmů, které se utkaly ve třech třetinách fotbálkového klání. Začátek byl v 17:00 hodin a poslední branka padla ve 20:30. První hodinová třetinu byla nejbohatší na branky, kdy tým Horních podlehl 28:30 týmu Dolních. Po výměně několika hráčů pokračoval „NONSTOP“ druhou třetinou, kdy Horní oplatili porážku z první třetiny Dolním 28:16. Poslední třetinu opět pro sebe ukořistili Dolní v poměru 25:19. Pro všechny hráče a fanoušky bylo připraveno občerstvení. Je velká škoda, že nepřišel skoro žádný fanoušek, který by potleskem ocenil výborný výkon všech hráčů.

O korunu střelce se podělili dva hráči Michal Ročárek a Pavel Novosad, prvně jmenovaný se díky většímu počtu branek se stal celkovým králem střelců.

Úspěšný večer jsme zakončili v místním hostinci Pod lípou, kde jsme měli připraveny již tradiční řízky.