Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Čtyři body pro hokejisty HC Jiskra Vojnův Městec ve vánočním týdnu Vesnické ligy

28.12.2003, Ing. Josef Macek

V závěru základní soutěže Vesnické ligy v ledním hokeji hráči Vojnova Městce zvítězili ve 2 utkáních a posílili svoji naději na postup do první osmičky.

Věcov - HC Jiskra V. Městec 4:6 (3:3, 1:2, 0:1)

Branky: M. Jun 2, J. Janáček 2, J. Straka 2

Nahrávky: J. Mišinger 2, K. Hromádka 2, J. Janáček 1, J. Straka 1

Hosté z Vojnova Městce po začátku obdrželi laciné branky a prohrávali 1:3. V závěru první třetiny vyrovnali a od 2. třetiny byli lepší na ledě a utkání dovedli k celkovému vítězství.

HC Jiskra V. Městec - Bobrůvka 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)

Branky: M. Jun 2, P. Daniel 1, J. Janáček 1, J. Straka 1

Nahrávky: J. Mišinger 3, K. Hromádka 1, J. Janáček 1

Utkání se soupeřem z konce tabulky nebylo pro domácí jednoduché. Po 1. třetině si hráči z V. Městce postupně vytvářeli převahu, kterou i vyjadřovali vstřelenými brankami a zaslouženě si připsali další 2 body do tabulky.