Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » HC Jiskra Vojnův Městec - Křídla 2:1 (1:0,0:1,1:0)

HC Jiskra Vojnův Městec - Křídla 2:1 (1:0,0:1,1:0)

18.2.2004, Ing. Josef Macek

Branky: J.Straka 2

Nahrávky: P.Jun 1, J.Mišinger 1

Domácí hokejisté, kteří hrají malé finále,  bojují o deváté  místo v celkovém pořadí Vesnické ligy. Ve vyrovnaném utkání domácí vedli téměř do konce 2. třetiny jednobrankovým náskokem. Po vyrovnávající brance mužstvo hostů získalo mírnou územní převahu.

V poslední třetině v 16. minutě se domácím hráčům podařilo z ojedinělého samostatného nájezdu vsítit vítěznou branku a tím v sérii vedou 1:0.

Odvetné utkání se hraje v sobotu 21.února 2004 v 18.00 hod ve Žďáře nad S. Utkání se hrají na dvě vítězství a tím další postup.