česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Naši hokejisté budou hrát o páté místo

Naši hokejisté budou hrát o páté místo

19.2.2007, Ing. Josef Macek

V dalších vyřazovacích zápasech Vesnické ligy, kdy hokejisté Vojnova Městce hráli ve skupině o 5. až 8. místo, vyřadili loňského vítěze VL mužstvo z Ostrova nad Oslavou . Ve třech utkání dvakrát porazili hokejisty z Ostrova nad Oslavou a tím celkově budou hrát o pěkné 5. místo letošního ročníku Vesnické ligy s Rudolcem. Naši hráči loňského vítěze celé soutěže odsoudili jen k boji o osmé místo a to se soupeřem z Obyčtova,taktéž minulým finalistou.

1. utkání
Ostrov nad Osl.  -  Vojnův Městec   5 : 0  kontumačně          stav serie  1:0

Utkání nebylo sehráno pro malý počet hráčů z Vojnova Městce.

2. utkání
Vojnův Městec – Ostrov n. Osl.      2 : 1  (1:0,0:0,1:1)            stav serie  1:1
Branky :  M. Janáček 1, P. Jun 1
Nahrávky :  M. Janáček 1, L. Machovec 1
Vyloučení   2 : 5
Rozhodčí : M. Hájek, J. Mahel
Utkání bylo vyrovnané, pohledné. Domácí hráči měli o něco navíc, vedli již 2:0. Hostům se podařilo v závěru utkání zkorigovat stav utkání.

3. utkání
Ostrov nad Osl.  -  Vojnův Městec   3 : 6  (2:2,1:3,0:1)          stav serie  1:2
Branky :  J. Janáček 3, M. Janáček 1, Z. Komínek 1, K. Hromádka 1
Nahrávky : , M. Jun 2,J. Kubíček 1,K. Hromádka 1,  M. Janáček 1, D. Vetešník 2
Vyloučení  8 : 5
Rozhodčí : M. Hájek
Domácí hráči v první třetině vedli již 2:0, hostům pozornější hrou se podařilo již v první třetině vyrovnat a ve druhé třetině prakticky vstřelením tří branek rozhodli o celém utkání
a o celé serii  vzájemných utkání. Ve třetí třetině naši hokejisté výsledek vstřelením 6. branky jen potvrdili a rozhodli, že budou hrát v letošním ročníku o páté místo.