česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Překvapení kola - Studenec porazil La Bombu

Překvapení kola - Studenec porazil La Bombu

14.8.2005, Ing. Miroslav Joska

O největší překvapení tohoto kola se postaral zatím poslední Studenec. V posledním nedělním utkání totiž dokázal porazit favorizovanou La Bombu.

Zápas byl poměrně vyrovnaný, ale největší šance v prvním poločase zmařili žďárští hráči - nejprve nebezpečnou "patičku" zhatil brankář, a poté samostatný únik nezakončili nejlépe. Ve druhém poločase ovšem vystrčili růžky studenečtí - nejprve hlavou dokázali přehodit brankáře a o chvíli později ho dokonce dokázali i prostřelit. Žďáru se už jen na konci utkání podařilo zkorigovat výsledek na konečných 1:2.

V prvním zápase prohrál náš domácí tým se SEMTEXem 0:3. Hráči ze Žďáru byli celý zápas lepším týmem a oslabené Špunty s přehledem porazili. Špunty této kruté prohry možná budou litovat, neb je možná bude stát nadějné 4. místo v tabulce.