česky english deutsche
Úvodní stránka » Spolky a kluby » Vesnická liga ve výsledcích

Vesnická liga ve výsledcích

28.2.2006, Ing. Josef Macek

Naše mužstvo před a po nucené přestávce s odstavením provozu zimního stadionu z důvodu zajištění bezpečnosti hráčů v době přívalu sněhu odehrálo dvě utkání.

Vojnův Městec-Velká Losenice 3:2 (1:1,0:1,2:0)
Branky:
Straka J. 2, Machovec Z. 1
Nahrávky: Blažíček J. 1, Hromádka K. 1
Rozhodčí: Brázda D.
Vyloučení: 9:7

Průměrné utkání s mnoha vyloučenými na obou stranách, kdy domácí hráči museli dotahovat
nepříznivé skore. V průběhu utkání již prohrávali 2:1, ve třetí třetině vyrovnali a před závěrem utkání vstřelili rozhodující branku.

Slavkovice-Vojnův Městec 2:4 (0:0,2:4,0:0)
Branky:
Komínek 2, Jun M. 1, Janáček J. 1
Nahrávky: Jun M. 1, Jun P. 1, Hromádka K. 1, Machovec Z. 1
Rozhodčí: Balcar, Lisa P.
Vyloučení: 1:3

Utkání nevybočovalo z průměru, rozhodující pro branky byla 2. třetina. Hosté z Vojnova Městce se rozehrávali postupně, prohrávali již 2:0. Po příležitostech, kdy i prázdná branka byla překážkou na vstřelení branky, se hostům podařilo vyrovnat a vstřelit další 2 branky