Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Co se děje u sousedů » 21. ročník E X P E D I C E - R A Č Í N 8 4

21. ročník E X P E D I C E - R A Č Í N 8 4

12.1.2005, Jiří MarekMilí přátelé! Rok se s rokem sešel a my tu máme opět  příležitost prokázat svou fyzickou a psychickou odolnost na 21. ročníku dnes už po celém světě slavném a známém lyžařském závodě Expedice Račín 84, Procházkově memoriálu. Letošní Expedice se koná pod heslem: Oko bere! Těšíme se na Vaší účast! Vaši Otcové Zakladatelé.

Zakladatelé závodu a obecní úřad v Radostíně srdečně zvou všechny přátele běhu na lyžích na 21. ročník E X P E D I C E   R A Č Í N   8 4.

Start: Sobota 5.2.2005, Radostín v 10.00 hod před restaurací “Šimák”Trať a kontroly klasického okruhu: Jsou vyznačené na rubu pozvánky v oficielní orientační mapě. Po složitém a přesném měření a velmi zdlouhavém jednání byla do mapky dodatečně zanesena kilometráž. Tratě lze volit libovolně dle lyžařských indispozic závodníků a s přihlédnutím k průjezdním kontrolám.

Občerstvení a mazání: Je zajištěné v kontrolních stanicích. Na trať se doporučuje zásoba tekutin od různých výrobců a dodavatelů a to v množství jakémkoliv, kromě malého.

Různé: V případě nepříznivých sněhových podmínek se závodníci vydají na známou trať pěšky. Siitonenův krok je zakázaný. Zvláště pak se zakazuje posmívat se ležícím závodníkům! Závodníci se zúčastňují závodu ve vlastním zájmu a na vlastní nebezpečí.Pokyny a informace pro začátečníky: V základním postoji a v leže musí lyže zachovávat rovnoběžnou polohu. Hůkami se vyrovnává při expedičních jízdách rovnováha, je-li jaká.

Těšíme se na tvoji účast a pamatuj, že není důležité se zúčastnit, ale zvítězit! Oko bere!

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.