Vojnův Městec
česky english deutsche

ZUŠ Krucemburk

13.3.2019, Monika Beranová

ZUŠ – přijímání žáků ke studiu pro školní rok 2019/2020

Základní umělecká škola Chotěboř, pobočka v Krucemburku vypisuje talentové zkoušky pro všechny děti, které mají zájem o výuku hry na hudební nástroje, zpěv či výtvarný obor pro školní rok 2019/2020.

Zkoušky proběhnou v ZUŠ v Krucemburku v pátek 7. 6. 2018 od 14ti do 16ti hodin v učebně Mgr. Marty Rejškové. A nebojte se, je to spíše hra s dítětem, připravte si LIDOVOU píseň, vyzkoušíme rytmické cítění dítěte, posoudíme jeho přirozené vlohy pro studium na ZUŠ, vhodný věk dítěte je mezi 6 – 8 rokem. Rodiče, kteří chcete vědět, zda má vaše dítě hudební talent, přijďte se svými dětmi, těšíme se na vás. Případný náhradní termín je možno dohodnout s vedoucí pobočky na tel. 603 708 166.

Na škole se platí školné, pro výuku v hudebním oboru je to 270,-Kč, ve výtvarném oboru 200,-Kč měsíčně.

 Vyučujícími v hudebním oboru jsou: Mgr. Marta Rejšková, , Alena Fuxová, Dis., Lenka Adamová, Dis.

  Vyučuje se hra na klavír, varhany, elektrické klávesové nástroje, zobcovou flétnu, altovou flétnu, lesní roh, dále sborový zpěv a hudební nauka.

Výtvarný obor vyučuje paní učitelka Pavlína Svobodová. Žáci se zabývají kresbou a malbou různými technikami, výrobou keramiky a dalšími aktivitami. Velmi oblíbené jsou společné hodiny s rodiči, které mají vždy specifické zaměření.

 

Mgr. Marta Rejšková, vedoucí pobočky ZUŠ

 

Kalendář akcí

Žádná akce v kalendáři

celý kalendář akcí...

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Virtuální prohlídka

virtuální prohlídka

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.