Vojnův Městec
česky english deutsche

ZUŠ Krucemburk

13.3.2019, Monika Beranová

ZUŠ – přijímání žáků ke studiu pro školní rok 2019/2020

Základní umělecká škola Chotěboř, pobočka v Krucemburku vypisuje talentové zkoušky pro všechny děti, které mají zájem o výuku hry na hudební nástroje, zpěv či výtvarný obor pro školní rok 2019/2020.

Zkoušky proběhnou v ZUŠ v Krucemburku v pátek 7. 6. 2018 od 14ti do 16ti hodin v učebně Mgr. Marty Rejškové. A nebojte se, je to spíše hra s dítětem, připravte si LIDOVOU píseň, vyzkoušíme rytmické cítění dítěte, posoudíme jeho přirozené vlohy pro studium na ZUŠ, vhodný věk dítěte je mezi 6 – 8 rokem. Rodiče, kteří chcete vědět, zda má vaše dítě hudební talent, přijďte se svými dětmi, těšíme se na vás. Případný náhradní termín je možno dohodnout s vedoucí pobočky na tel. 603 708 166.

Na škole se platí školné, pro výuku v hudebním oboru je to 270,-Kč, ve výtvarném oboru 200,-Kč měsíčně.

 Vyučujícími v hudebním oboru jsou: Mgr. Marta Rejšková, , Alena Fuxová, Dis., Lenka Adamová, Dis.

  Vyučuje se hra na klavír, varhany, elektrické klávesové nástroje, zobcovou flétnu, altovou flétnu, lesní roh, dále sborový zpěv a hudební nauka.

Výtvarný obor vyučuje paní učitelka Pavlína Svobodová. Žáci se zabývají kresbou a malbou různými technikami, výrobou keramiky a dalšími aktivitami. Velmi oblíbené jsou společné hodiny s rodiči, které mají vždy specifické zaměření.

 

Mgr. Marta Rejšková, vedoucí pobočky ZUŠ

 

Publicita

MMR ČR
EU
Elektronický digitální povodňový plán
podpořil Karaj Vysočina
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

webkamera Vojnův Městec

Počasí

aktuální teplota
15.8°C - 14:40:02 - 5.6.2020

Novinky e-mailem