Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » „Ačko“ v přeboru stolních tenistů druhé

„Ačko“ v přeboru stolních tenistů druhé

18.6.2003, Jiří Marek

Hodnocení činnosti oddílu stolního tenisu za sezónu 2002 – 2003 přednesl jarní valné hromadě TJ Jiskry Vojnův Městec František Urban.

„Ačko“ v přeboru stolních tenistů druhé


„Oddíl měl v tomto období 18 činných členů včetně mládeže. V okresních soutěžích družstev hrála dvě družstva. V okresním přeboru I.třídy bojovalo A družstvo ve složení: Fiala, Škarvada, Trávníček, Pálka. Družstvo uhrálo výborné 2. místo.


V okresním přeboru II.třídy hrálo B družstvo ve složení Janáček J.st., Kytlička, Joska M.st., a dále střídali Ročárek J., Ročárek Vl., Joska M.ml. Družstvo obsadilo v soutěži poslední místo a sestupuje do okresního přeboru III.třídy.


Družstva mládeže žádný přebor nehrála. Pro toto období nebyly vypsány.


Družstva A a B sehrála v soutěžích celkem 36 utkání. Z toho 12 vítězných. Družstvo B ale nevyhrálo ani jednou. Je třeba přiznat, že toto družstvo po citelném oslabení (odešel Orlíček, málo hráli dorostenci Ročárek J. a Machovec P.) na tuto soutěž nemělo.


V okresních přeborech jednotlivců měl náš oddíl zastoupení ve většině kategorií, ale dobrých umístění bylo ještě méně než loni. V přeboru mužů se nejlépe umístil Škarvada na pěkném 13. místě.


Dorostenky Šiklová a Vaníčková získaly druhá místa ve čtyřhře dorostenek a Šiklová ve dvouhře starších žákyň.


Náš oddíl uspořádal celkem čtyři turnaje. Jedno kolo okresní ligy (48 účastníků), dále okresní přebor dorostu a mladšího žactva (40 účastníků), vánoční turnaj žactva a XXV. Ročník tradičního turnaje neregistrovaných hráčů (31 účastníků).


Tento výčet všech akcí a účastí na různých přeborech nám říká, že činnost byla o něco slabší než loni. Zvláště v kategoriích mládeže je to smutné zjištění. Ale musíme doufat, že po letech chudších přijdou zase ty bohatší.


Samotné doufání by ale nepomohlo, kdyby se o to nezasloužili samotní členové oddílu. Je na místě poděkovat všem, kteří se o činnost oddílu v minulém období zasloužili.“

Publicita

MMR ČR
EU
Elektronický digitální povodňový plán
podpořil Karaj Vysočina
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

webkamera Vojnův Městec

Počasí

aktuální teplota
15.0°C - 10:30:02 - 5.6.2020

Novinky e-mailem