Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » Doubravka opět zahraje 8. října

Doubravka opět zahraje 8. října

6.10.2003, Jiří Marek


Karel Legát (vpředu)

Druhé poprázdninové zpívání s hudební skupinou Doubravka se uskuteční v hostinci U Malivánků 8. října od 18 hodin.

Karel Legát z Doubravky oslavil osmdesátiny
První zpívání s Doubravkou se neslo ve slavnostním duchu. Ve společnosti přátel oslavil harmonikář kapely Karel Legát své osmdesáté narozeniny. Nechyběly gratulace.

„Na našem starém dvoře… To je písnička, ale skutečnost je jiná – je s námi duchem mladý osmdesátník Karel Legát. V pomyslném křesle pro hosta jej vítáme proto, abychom mu nejen blahopřáli k jeho významnému životnímu jubileu – ale také poděkovali za to, jak se svojí harmonikou, písničkami i humorem dotváří tu správnou náladu v tak milé vaší společnosti. Milý Karle, snad mohu za nás za všechny vyslovit dík za hezké společné chvíle – vím, že tak, jak máš rád Doubravku – jsou pro tebe večery s městeckými přáteli v hospůdce U Malivánků ty nejhezčí. Přejeme Ti pevné zdraví, stále dobrou náladu a chuť do života.

Jako odměnu a za tvé zásluhy předáváme Ti Řád úsměvu a dobré pohody. Do dalších let přejeme jen to nejlepší, máme tě rádi!“

Anna Krátká a Doubravka

„Vážený a milý oslavenče! Kam se mládí ztrácí, je otázka stará, proč jak tažní ptáci nevrací se zjara? V těchto dnech byla popsána Vašeho žití osmdesátá strana. Ani se nám věřit nechce, vždyť tu svoji harmoničku zvládáte tak s láskou a tak lehce. Když zmáčknete harmoniku, píseň a vtip přidáte, dvacet je Vám, na osmdesát si ještě počkáte. Osmdesát ani slyšet, samou práci u Vás vidět. Domek máte jedna radost, však to byla velká starost, upravenou zahrádečku, zkrátka jako na hrádečku. Kdo v srdci lásku má, starý není i když se v životě hodně změní, ať je co je v kalendáři. Přejeme, nechť se dobře daří, ať Váš život celičký, má jen samé jedničky. Nechť svíčka Vašeho žití ještě dlouho klidně svítí a každý Váš další den pohodou byl naplněn. Úsměv na tváři, hezké slovo, optimistický pohled na svět, nechť Vám zůstanou i nadále. Dobré zdraví, životní elán, fůru štěstí, aby Vám klouby nevrzaly, zuby netlačily, žena nebrblala, vlasy nepadaly, zkrátka abyste se měl fajn.“

To vše Vám upřímně přejí všichni vaši přátelé a příznivci Doubravky z Vojnova Městce.

Kalendář akcí

Žádná akce v kalendáři

celý kalendář akcí...

Publicita

MMR ČR
EU
Elektronický digitální povodňový plán
podpořil Karaj Vysočina
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.