Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » Junioři z Vojnova Městce na Mistrovství světa v ledním hokeji

Junioři z Vojnova Městce na Mistrovství světa v ledním hokeji

14.1.2019, Martin Havlíček

    Na přelomu roku 2018/2019 se v Kanadě ve Vancouvere konalo  Mistrovství světa v ledním hokeji do 20 let . Šampionátu se zúčastnil i náš spoluobčan Ondřej Machala, který jako nadějný útočník v současné době působí v extraligovém HC Dynamo Pardubice. Ondřej je pravidelným členem hokejové reprezentace  od 16 let  a právě proběhlým mistrovstvím ukončil  svoji mládežnickou  kariéru.

    S jeho úspěchy si nic nezadá ani jeho mladší sestra Barbora  Machalová, která začátkem ledna ve svých 17 letech bojovala v barvách České republiky na Mistrovství světa v ledním hokeji juniorek v japonském Obihiro. Barbora druhým rokem studuje na prestižní střední škole v USA, kde  je platnou členkou školního hokejové družstva HOOSAC SCHOOL.

V dalších letech oběma přejeme mnoho úspěchů.

Foto 1 – Ondřej Machala vpravo

Foto 2 - Barbora Machalová                                                 Bohdana Trávníčková

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.