Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » Na Zlatý erb jsme nedosáhli

Na Zlatý erb jsme nedosáhli

2.3.2005, Jiří Marek

Dne 28.února 2005 proběhlo, v kongresovém sále Krajského úřadu kraje Vysočina, slavnostní vyhlášení sedmého ročníku soutěže Zlatý erb. Během ceremoniálu byly představeny a oceněny vítězné WWW stránky a aplikace. Byla též vyhlášena zvláštní cena krajského kola – cena veřejnosti. Vojnův Městec se na stupně vítězů v kategorii nejlepší webové stránky obce Vysočiny neprotlačil.

Jako již v předchozích šesti ročnících kraj Vysočina ve spolupráci se Sdružením Zlatý erb vyhlásil krajské kolo soutěže Zlatý erb. Odborná krajská porota hodnotila ohlášené stránky a elektronické služby měst a obcí Vysočiny v kategoriích: nejlepší webové stránky města (10 soutěžících), nejlepší webové stránky obce (29 soutěžících) nejlepší elektronická služba (20 soutěžících).

V kategorii nejlepší webové stránky města zvítězilo město Jaroměřice nad Rokytnou, druhé místo obsadilo Nové Město na Moravě a třetí Havlíčkův Brod.

V soutěžní kategorii webové stránky obce byly nejlépe ohodnoceny webové stránky obce Dolní Vilémovice, druhou příčku obsadila Police a pomyslnou bronzovou medaili si odnesla obec Okříšky.

V poslední kategorii získalo největší počet bodů Nové Město na Moravě za elektronickou službu Zpravodajství pro lyžaře, druhou nejlepší elektronickou službou byly oceněny Mapy (GIS) města Velkého Meziříčí a jako třetí se umístilo opět Nové Město na Moravě se svojí službou WAP.

Zvláštní cenu veřejnosti získalo město Svratka.

Všichni ocenění obdrželi věcné ceny, které darovali sponzorské firmy Autocont, Česká vydavatelská pro internet, GEODIS, Gordic/KMS, Impromat, M-SOFT, Optokon, VIKI.

Vítěz každé kategorie automaticky postupuje mezi nominované do celostátního kola. Výsledky tohoto kola budou vyhlášeny na konferenci ISSS, která se koná ve dnech 4.-5. dubna v Hradci Králové.

tisková zpráva kraje Vysočina

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.