Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » Nenechte ležet diskusní fórum ladem!

Nenechte ležet diskusní fórum ladem!

31.10.2006, Jiří Marek

Líbí se Vám něco na obci? Nebo naopak víte o něčem, co je třeba zlepšit? Podělte se o své názory s ostatními návštěvníky stránek v diskusním fóru webu!
Poslední příspěvek, 27.10.2006, autor Petr Linduška

Dobrý den, chtěl bych - ačkoliv bydlím 130 km daleko - vyzvednout práci Vašeho petanque klubu. Jste městysem nevelkým, ale to, že několik občanů dá hlavy dohromady a způsobí, že se tu něco děje, je záslužný čin. ...

... V této době, kdy většina lidí úderem hodiny, která končí pracovní dobu, sedá před televizní obrazovky nebo propíjí příliš malý plat v lokálech, u Vás parta lidiček plánuje, buduje a kulturně žije. A daří se jí strhnout i ostatní. Příkladem je poslední turnaj v petanque, kdy se sjel do Vaší obce snad rekordní počet týmů z celé republiky ! Není to náhodou, ale soustavnou poctivou prací několika tahounů, že se o Vaší krásné obci už ví. Je-li to možné, věnujte svému klubu větší pozornost, oni jsou ti, kteří Vás proslavují a kteří zaslouží všeobecnou podporu a pochvalu. Brožovi, Malivánkovi, Barešovi a nevím jak se jmenují ti další, to jsou ti, kteří mají o obec a dění v ní zájem a ženou ji mílovými kroky k prosperitě. To je tak vše, co jsem Vám chtěl napsat, snad Vám nebudu připadat jako grafoman.

Petr z Moravského středu.

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Virtuální prohlídka

virtuální prohlídka

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.