Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » Oprava kostela sv. Ondřeje, poděkování

Oprava kostela sv. Ondřeje, poděkování

17.1.2006, Jiří Marek

Jménem farnosti Vojnův Městec chci poděkovat touto cestou všem, kdo nějak přispěli při loňských opravách městeckého kostela. Celkové náklady se vyšplhaly na 833 000 Kč. Z toho 167 tis. Kč přispěla obec.

Děkuji zvláště obecnímu zastupitelstvu a starostovi ing. Josefu Mackovi za ochotu při finančním zajištění akce. Také děkuji p. Janu Štůlovi za organizaci prací na staveništi a firmě A + Š stavby za Žďáru n. Sázavou, která práce zajišťovala po odborné stránce. Rovněž bychom se neobešli bez pomoci sice nemnoha, ale o to obětavějších brigádníků ať již z Vojnově Městce, nebo i z okolí. Všem patří upřímné díky.

I když byl vykonán velký kus práce, zdá se, že větší kus práce ještě čeká. V tomto roce bychom chtěli opravit další poškozené část střechy. Každý příspěvek i brigádnické ruce jsou pro nás významnou pomocí. Prosíme o zachování přízně při dalších snahách o důstojný stav kostela ve Vojnově Městci.

Antonín Brychta, duchovní správce farnostiTyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.