Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » Rybník Kejdu oblehli rybáři

Rybník Kejdu oblehli rybáři

23.6.2003, Jiří Marek

Více jak dvacet jedna délkových metrů ryb nachytali rybáři při místních závodech. Třicet sedm příznivců Petrova cechu obsadilo břeh rybníka Kejdy při třináctých závodech pořádaných rybářskou společností ŘEKO.

Rybářské závody Kejda 2003

Luděk Pospíchal pomáhá Jáchymovi Křížkovi dostat na břeh čtyřiceticentimetrového kapra.

„Na prvenství v soutěži bylo třeba v součtu nalovit sto sedmdesát jedna centimetrů. Právě tolik ulovil František Kunz ze Žďírce nad Doubravou,“ informoval nás hlavní pořadatel  soutěže Zdeněk Řehák. Druhé místo obsadil Josef Vošický z Hlinska. Pouze o jeden centimetr za ním zaostal na třetím místě ždírecký Štefan Teraz.

„Ráno jsem chytil tři kapry u hráze, ale po výměně stanovišť už jsem takové štěstí neměl. Od jedenácti pak přestaly ryby brát úplně,“ vysvětlil vítěz dětské kategorie Patrik Pospíchal.

Nejlepší rybáři si z rybářských závodů odnesli ceny v podobě rybářských potřeb. „Počasí nám přálo. Nebylo příliš teplo a déšť se nám také vyhnul,“ zhodnotil kladně závody Zdeněk Řehák.

Publicita

MMR ČR
EU
Elektronický digitální povodňový plán
podpořil Karaj Vysočina
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.