Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » Slavný rodák ve Vojnově Městci

Slavný rodák ve Vojnově Městci

26.1.2010, Ing. Josef Macek


V neděli 24. ledna 2010 městys Vojnův Městec navštívil Jaroslav Jiřík, bývalý reprezentant Československa v ledním hokeji, dlouholetý hráč a trenér jednoho z nejvýznamnějších sportů v naší zemi.

Před svým rodným domem


Při neformální diskusi se starostou obce se vracely vzpomínky na prožité prázdniny u tety ve Vojnově Městci, na kamarády a kamarádky z mladých let, sportovní zážitky s místními sportovci včetně „vůně“ přikládaných podkov na kopyta kovaných koňů v kovárně u Koumarů.

Vojnův Městec Jaroslavu Jiříkovi přirostl k srdci a každá návštěva vzpomínky jen umocňuje. Pokud budeme brát ještě letecký pohled z jeho letadla, případně  z vrtulníku je těchto návštěv u nás daleko více. Dle slov našeho slavného rodáka, při jeho cestě letadlem z Brna do Prahy nezapomene  občany Vojnova  Městce pozdravit  zakroužením nad rodnou vesnicí.  

Jménem našich občanů  přeji našemu významnému rodáku, který nedávno oslavil  70. narozeniny, jen pěkné vzpomínky a vždy velmi příjemný čas strávený  u nás ve Vojnově Městci.

Se starostou městysu Vojnův Městec


První hráč z Československa v NHLPublicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.